Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem Targów Poznańskich!

jadar symfonia.3 f

Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia, nowatorska alternatywa dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Producentem nagrodzonego materiału jest Jadar Sp. z o.o. z Radomia.

jadar symfonia.18 f

Złoty medal MTP to jedna z najpopularniejszych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Wśród 26 laureatów tegorocznego konkursu znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia od Jadar Sp. z o.o.

Niezmiernie cieszymy się, że nasz produkt został wyróżniony tak prestiżową i rozpoznawalną nagrodą, jaką jest Złoty Medal MTP. Płyty Symfonia otrzymały pozytywne rekomendacje jury konkursowego składającego się z najlepszych ekspertów. Trudno o lepsze potwierdzenie nowoczesności i innowacyjności oferowanych przez nas produktów do dekorowania wnętrz mówi Anna Malik-Jakubowska, kierownik ds. marketingu w firmie Jadar Sp. z o.o.

Płyty z betonu architektonicznego Symfonia stanowią obecnie największą konkurencję dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Przeznaczone głównie dla architektów nowoczesnych wnętrz i klientów poszukujących nietypowych rozwiązań, zdobywają coraz większa popularność na rynku. 

Jesteśmy dumni z otrzymania Złotego Medalu MTP, to docenienie naszych starań, by oferować produkty najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe – dodaje Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlowych w firmie Jadar Sp. z o.o.  

Płyty Symfonia najlepiej prezentują się w przestronnych i jasnych loftach oraz wnętrzach, w których dominuje styl industrialny, ale dają także możliwości kreowania przestrzeni urządzonych w klasycznym stylu. W takich wnętrzach stanowią intrygujący, aranżacyjny detal, który nie wpływa negatywnie na estetykę całości, a wręcz przeciwnie, umiejętnie wkomponowany w projekt stanowi zaskakujący kontrast dla tradycyjnych elementów, np. drewnianej podłogi czy rustykalnych mebli.

Płyty Symfonia to doskonały pomysł najadar symfonia.7 f urządzenie sypialni, jadalni czy salonu, ale nie tylko. Właściwości dekoracyjnego betonu architektonicznego pozwalają bowiem na wykorzystanie go również w łazience i kuchni, które muszą być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Odpowiednio zaimpre gnowany wyróżnia się odpornością na wilgoć i tłuszcz, nie sprawia także większych trudności w czyszczeniu zabrudzonych powierzchni. 

Dostępność płyt Symfonia w różnorodnych wymiarach (np. 30x30, 60x60, 90x60, 120x60) i odcieniach kolorystycznych (białym, szarym, kości słoniowej i czarny) pozwala na otrzymanie dekoracyjnej faktury o nietypowym geometrycznym wzorze, np. w kształcie szachownicy czy niestandardowego przeplatania się dwóch kolorów lub więcej.

 

 

Dla mediów

ikona nasza agencjaikona nasze oddzialyikona logo jad
ikona jadar sunikona jadar homeikona logo gard

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje zgodności
Dla mediów