JADAR na międzynarodowych targach BUDMA 2016. Debiut JADAR HOME

jadar beton jach

Jadar sp. z o.o. wzięła udział w 25. edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe w Polsce i Europie miało miejsce w lutym br. w Poznaniu. Tegoroczne targi Budma niewątpliwie były dobrą okazją do świętowania związanego z wprowadzeniem zupełnie nowej marki własnej JADAR HOME. Podczas wydarzenia można było zobaczyć nieprezentowane wcześniej przez spółkę Jadar rozwiązania dla budownictwa w zakresie aranżacji domów, mieszkań czy ogrodów wykończonych w najwyższym standardzie.

Debiutem na targach i designerską perłą stoiska JADAR była nowo-wprowadzona kategoria produktowa JADAR HOME. Flagowym produktem marki jest dekoracyjny beton architektoniczny stwarzający wiele możliwości aranżacyjnych, nie tylko dla zewnętrznych elewacji, lecz także dla podłóg i ścian wewnątrz domu. Realizacje z zastosowaniem dekoracyjnego betonu spełniają wymagania najwyższych obecnie standardów i charakteryzują się niezwykłym, wręcz unikatowym designem. W ofercie Jadar Home klient ma do wyboru płyty o strukturze porowatej lub gładkiej w kolorze białym, szarym, kości słoniowej, a także czarnym. Dostępne w wymiarach 30x30 cm, 30x60 cm, 60x60 cm, 90x60 cm, o grubości 2 cm. Nowatorskie rozwiązania można było zobaczyć na specjalnie zaprojektowanym przez JADAR stoisku o wymiarach ponad 30 mkw.
- Jesteśmy obecni na większych branżowych wydarzeniach w kraju i za granicą. To dla nas okazja do przedstawienia naszych najnowszych realizacji i rozwiązań, jakie możemy zaproponować pojawiającym się na targach architektom i inwestorom, a także klientom indywidualnym. Stoisko firmy JADAR cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko z uwagi na ciekawe aranżacje związane z dekoracyjnym betonem. Uwagę przykuwała także nowa kolekcja kostki ColorBlend, dzięki której otrzymać możemy niepowtarzalne aranżacje kolorystyczne w ogrodzie czy na podjeździe – mówi Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu w JADAR sp. z o.o.

Kostka brukowa z nowej linii ColorBlend, należąca do kategorii produktowej JADAR GARDEN, to zastosowanie innowacyjnej technologii nakładania barwników, dzięki której stworzyć można niepowtarzalne kolorystyczne wzory. Połączone z różnorodnymi kształtami pozwalają uzyskać eleganckie wykończenie małej i dużej architektury wokół domu. Firma JADAR, jako jedyna na rynku, zapewnia swoim klientom 10 – letnią gwarancję użytkowania kostki brukowej.
Poznańskie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 to jedna z najważniejszych imprez branży budowlanej. Każdego roku w wydarzeniu uczestniczy około 1 000 wystawców oraz 50 000 zwiedzających. Wydarzenie jest zatem świetną okazją do pokazania nowości produktowych oraz innowacyjnych rozwiązań producentów. Podczas tegorocznej, 25. edycji targów BUDMA, rada programowa zadbała o bogaty program imprez towarzyszących. Na uczestników czekały liczne konferencje, debaty i warsztaty z udziałem autorytetów z branży.

 

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, Jadar Techmatik oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.
Więcej informacji na stronie www.jadar.pl.

Kontakt dla mediów:
Ewa Kumorek-Fedor
Dyrektor Zarządzająca
Value Communication Sp.z o.o.
Tel. + 48 605 110 832
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla mediów

ikona nasza agencjaikona nasze oddzialyikona logo jad
ikona jadar sunikona jadar homeikona logo gard

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje zgodności
Dla mediów