Regionalny Doradca ds. handlu (woj. mazowieckie)

Firma JADAR Sp. z o.o. producent kostki brukowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Regionalny Doradca ds. handlu
(woj. mazowieckie)

Zadania bieżące:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Pozyskiwanie inwestycji na podległym terenie
  • Przeprowadzanie codziennych wizyt handlowych
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjami
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)
  • Wysoka kultura osobista
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

Mile widziane:

  • Znajomość branży budowlanej
  • Zorientowanie na cele i możliwości
  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Zdolność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
  • Osoby pracujące w stacjonarnych punktach handlowych branży budowlanej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • Wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy (auto służbowe, telefon, laptop)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej stabilnej pozycji na rynku
  • Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JADAR  sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. ochrony danych osobowych”.

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Katalogi
Deklaracje właściwości użytkowych
Dla mediów