Jadar weźmie udział w Targach Polish Brands Expo 2016

Beton Symfonia

Firma Jadar Sp. z o.o., lider w kreowaniu wnętrz i przestrzeni ogrodowych oraz wiodący producent kostki brukowej, przedstawi produkty marek własnych Jadar Home, Jadar Garden oraz Jadar Sun Block podczas kolejnej edycji Targów Polish Brand Expo 2016, jednego z najważniejszych wydarzeń promujących polskie marki i regiony.

Color BlendTargi Polish Brand Expo odbędą się w dniach 29-30 września br. w Hotelu Gromada w Warszawie i zorganizowane zostaną pod hasłem "Made in Poland – znaczy jakość". Na takim spotkaniu nie może zabraknąć firmy Jadar, która zaprezentuje swoje najnowsze produkty marek własnych Jadar Home, Jadar Garden oraz Jadar Sun Block, wszystkie objęte 10-letnią gwarancją użytkowania.

Jadar Garden to linia produktów przeznaczonych do ogrodu i aranżacji przestrzeni miejskich. Produkty sygnowane marką to przede wszystkim kostki brukowe, płyty tarasowe, galanteria betonowa i systemy ogrodzeniowe. Flagowym produktem marki są płyty ColorBlend. Niepowtarzalne przenikanie się tonacji o liniowym układzie osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii nakładania barwników, a płyty idealnie komponują się z przestrzenią ogrodową.

Kolejna marka, Jadar Home, obejmuje materiały wykończeniowe dedykowane głównie do aranżacji wnętrz, ale nie tylko. Wyjątkowa płyta z betonu architektonicznego Symfonia, cegła łupana, czy płytka elewacyjna podkreślą piękno przestrzeni w różnych stylach.

Ostatnią marką własną jest Jadar Sun Block – sprawdzony system budowania z elementów keramzytobetonowych, polecany przy wznoszeniu domów jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz innych obiektów, takich jak garaże, hale produkcyjne, magazynowe i budynki inwentarskie.

Jadar Sun Block

Konstrukcja domu w systemie Jadar Sun Block

Uwieńczeniem Targów będzie uroczysta Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Firma Jadar w 2015 r. została laureatem tego prestiżowego programu i otrzymała statuetkę „Lider Polskiej Gospodarki”. Nagroda była wyróżnieniem dla spółki za aktywność i osiągnięcia, które przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki.

***
Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Budowlana Firma Roku 2015”, „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.

Kontakt dla mediów:
Value Communication Sp. z o.o.
Aneta Kucharska
Senior PR Manager
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Martyna Drozdowska
PR Executive
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla mediów

ikona nasza agencjaikona nasze oddzialyikona logo jad
ikona jadar sunikona jadar homeikona logo gard

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje zgodności
Dla mediów

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Nie zgadzam się