Ogród wystawowy w Grójcu otwarty dla zwiedzających

21 czerwca br. Dariusz Kupidura, Prezes Zarządu Jadar Sp. z o.o. wraz z małżonką, wiceprezesem Piotrem Chęciem i współpracownikami: Bartoszem Leszczyńskim, dyrektorem ds. handlowych oraz kierownikiem ds. marketingu Anną Malik-Jakubowską, powitał uroczyście przybyłych na konferencję dziennikarzy, co było symbolicznym otwarciem nowego ogrodu wystawowego o pow. 1800 mkw.

Zwiedzanie rozpoczęło się od jednej z najnowocześniejszych w tej części Polski fabryk produkujących kostkę brukową i galanterię betonową. Głównym założeniem spotkania było bowiem przedstawienie zaproszonym gościom całego procesu powstawania produktu, począwszy od surowego materiału po efekt końcowy widoczny w nowoczesnej, ogrodowej aranżacji.

DSC02972

Od prawej: Prezes Dariusz Kupidura, wiceprezes Piotr Chęć, Anna Malik-Jakubowska, Bartosz Leszczyński

– Chcieliśmy zaprezentować nasze najnowsze produkty w liniach produktowych marek Jadar Garden, Jadar Home oraz systemu Sun Block, który jest stworzony do tego, aby budować szybko i przy niskich nakładach finansowychmówi Dariusz Kupidura, Prezes Zarządu Jadar Sp. z o.o.

Fabryka wywarła duże wrażenie na zwiedzających, niektórzy z nich po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda taka produkcja. Z wypowiedzi wiceprezesa Zarządu, Piotra Chęcia, można było dowiedzieć się m.in., że wszystkie linie produkcyjne wyposażone zostały w maszyny Techmatik o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, gwarantujące wysoką wydajność linii oraz najwyższą jakość produktów. Urządzenia są samowystarczalne, pracuje przy nich kilka osób, nadzorujących jedynie przebieg całego procesu. Mimo że w środku było dosyć głośno, nie zmniejszyło to wcale zainteresowania dziennikarzy, którzy zahipnotyzowani przyglądali się, jak beton, przechodząc przez różne formy, zamienia się w gotową kostkę.

Z fabryki wszyscy przeszli do położonego nieopodal ogrodu wystawowego. Autorka projektu oprowadziła zwiedzających po strefach, na które została podzielona przestrzeń wystawowa i krótko scharakteryzowała każdą z nich.

DSC03011

– Zdjęcia nie oddają rzeczywistości, a klienci często sami nie wiedzą, czego szukają, dlatego głównym założeniem projektu było przedstawienie różnych gotowych rozwiązań, które ułatwią klientom podjęcie decyzji przy wyborze produktów do zaprojektowania swojego przydomowego otoczeniamówi architekt krajobrazu w firmie Jadar Sp. z o.o.

Największe wrażenie na gościach wywarł taras modułowy z donic L-ka, zaprojektowany nowoczesnym, monochromatycznym stylu, dom pokazowy z bloków keramzytowych oraz arkady inspirowane starożytną architekturą.

– Podczas dzisiejszej prezentacji mogliśmy zobaczyć przekrój wszystkich naszych produktów. Chcemy pozycjonować się na rynku głównie jako lider w produkcji kostki szlachetnej. Oferujemy zarówno kostki płukane, obijane, śrutowane, melanż, jak i naszą nowość produktową Colorblend. Jako producent kostki brukowej niedawno powołaliśmy do istnienia kolejną markę Jadar Home, której flagowym produktem są płyty z betonu architektonicznego cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Do tej kolekcji zaliczamy również płyty z betonu łupanego stanowiące ciekawą alternatywę dla kamienia naturalnego jako ściennego elementu dekoracyjnegomówi Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlowych w firmie Jadar Sp. z o.o.

Fabryka w Grójcu i nowy ogród wystawowy są elementem realizowanej przez Jadar ekspansji na rynek w Warszawie. Dzięki nowoczesnym technologiom i liniom produkcyjnym współcześnie możliwy jest bezpieczny transport produktów na większe odległości, nawet do 100 km. Jadar posiada swoje fabryki także w Radomiu, Skaryszewie, Ostrowie Świętokrzyskim i Kielcach, a już wkrótce kolejny obiekt produkcyjny powstanie w Lublinie.

Firma Jadar zaprasza wszystkich do obejrzenia wideorelacji z otwarcia ogrodu wystawowego w Grójcu. Link do niej znajduje się poniżej:
http://zebrra.tv/2016/06/24/nowy-ogrod-wystawowy-jadaru-reportaz/

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie, a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, Jadar oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.
Więcej informacji na stronie www.jadar.pl.

Kontakt dla mediów:
Ewa Kumorek-Fedor
Dyrektor Zarządzająca
Value Communication Sp. z o.o.
Tel. + 48 605 110 832
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Martyna Drozdowska
PR Executive
Value Communication Sp. z o.o.
Tel: 696 126 164
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla mediów

ikona nasza agencjaikona nasze oddzialyikona logo jad
ikona jadar sunikona jadar homeikona logo gard

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje zgodności
Dla mediów