JADAR Sp. z o.o. BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU 2015!

cert

18 lutego w Złotych Tarasach odbyła się 13. edycja Gali Finałowej Builder Awards 2016. Podczas imprezy wręczono nagrody w różnych kategoriach, m.in. wyróżnienia dla Budowlanej Firmy Roku 2015 za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej. Wśród nagrodzonych znalazła się firma JADAR, jedyny producent kostki brukowej na polskim rynku zapewniający swoim klientom 10 – letnią gwarancję użytkowania.

Na uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się w Multikinie zlokalizowanym w warszawskich Złotych Tarasach, firma JADAR sp. z o.o. otrzymała certyfikat Budowlanej Firmy Roku 2015 w kategorii „Producent materiałów budowlanych”. Nagrodę przyznano za wiodącą rolę na polskim rynku budowlanym w obszarze produkcji kostki brukowej, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, szczególne osiągnięcia na tle konkurencji oraz oferowane wysokiej jakości, innowacyjne produkty i usługi. Wyróżnienie w imieniu całego zespołu odebrał Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu w JADAR sp. z o.o.

- Cieszymy się z otrzymanej nagrody, przede wszystkim ze względu na jej prestiż. Dzięki niej znaleźliśmy się w czołówce najwybitniejszych polskich firm na rynku budowlanym i dołożymy wszelkich starań, aby tę pozycję utrzymać. Naszym priorytetem jest nie tylko zadowolenie klientów z oferowanych produktów, lecz także ich poczucie bezpieczeństwa, dlatego jako jedyna firma w kraju zapewniamy aż 10-letnią gwarancję użytkowania naszych produktów – mówi Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu.

Produkty sygnowane marką Jadar cenione są za swoją wysoką jakość, a także szeroką ofertę i łatwą dostępność. Ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów oferta najnowszej linii Color Blend, należąca do Jadar Garden czy dekoracyjnego betonu architektonicznego w ramach Jadar Home jest szeroko dostępna zarówno w sklepach firmowych, jak i centrach handlowych w całej Polsce. Jadar, z siedzibą w Radomiu, posiada fabryki także w trzech innych miastach – Skaryszewie, Kielcach oraz Grójcu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród BUILDERA gościła przedstawicieli branży budowlanej, biznesu oraz uczelni technicznych. To pokazuje rangę konkursu i uznanie dla opiniotwórczej roli miesięcznika BUILDER, który oprócz promowania dobrych praktyk, spełnia jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcję - integruje branżę, daje pretekst do cyklicznych spotkań, budowania relacji, wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego. Przy tym pozwala na spotkanie zarówno firm doświadczonych z dorobkiem, jak JADAR oraz dopiero wkraczających na rynek adeptów budownictwa i architektury. Podczas Gali wręczano bowiem także wyróżnienia Polskiego Herkulesa, Laury BUILDERA jak i nagrody dla młodych, początkujących architektów.

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, Jadar Techmatik oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.
Więcej informacji na stronie www.jadar.pl.

Kontakt dla mediów:
Ewa Kumorek-Fedor
Dyrektor Zarządzająca
Value Communication Sp.z o.o.
Tel. + 48 605 110 832
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla mediów

ikona nasza agencjaikona nasze oddzialyikona logo jad
ikona jadar sunikona jadar homeikona logo gard

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje zgodności
Dla mediów