Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem Targów Poznańskich!

jadar symfonia.3 f

Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia, nowatorska alternatywa dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Producentem nagrodzonego materiału jest Jadar Sp. z o.o. z Radomia.

jadar symfonia.18 f

Złoty medal MTP to jedna z najpopularniejszych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Wśród 26 laureatów tegorocznego konkursu znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia od Jadar Sp. z o.o.

Niezmiernie cieszymy się, że nasz produkt został wyróżniony tak prestiżową i rozpoznawalną nagrodą, jaką jest Złoty Medal MTP. Płyty Symfonia otrzymały pozytywne rekomendacje jury konkursowego składającego się z najlepszych ekspertów. Trudno o lepsze potwierdzenie nowoczesności i innowacyjności oferowanych przez nas produktów do dekorowania wnętrz mówi Anna Malik-Jakubowska, kierownik ds. marketingu w firmie Jadar Sp. z o.o.

Płyty z betonu architektonicznego Symfonia stanowią obecnie największą konkurencję dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Przeznaczone głównie dla architektów nowoczesnych wnętrz i klientów poszukujących nietypowych rozwiązań, zdobywają coraz większa popularność na rynku. 

Jesteśmy dumni z otrzymania Złotego Medalu MTP, to docenienie naszych starań, by oferować produkty najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe – dodaje Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlowych w firmie Jadar Sp. z o.o.  

Płyty Symfonia najlepiej prezentują się w przestronnych i jasnych loftach oraz wnętrzach, w których dominuje styl industrialny, ale dają także możliwości kreowania przestrzeni urządzonych w klasycznym stylu. W takich wnętrzach stanowią intrygujący, aranżacyjny detal, który nie wpływa negatywnie na estetykę całości, a wręcz przeciwnie, umiejętnie wkomponowany w projekt stanowi zaskakujący kontrast dla tradycyjnych elementów, np. drewnianej podłogi czy rustykalnych mebli.

Płyty Symfonia to doskonały pomysł najadar symfonia.7 f urządzenie sypialni, jadalni czy salonu, ale nie tylko. Właściwości dekoracyjnego betonu architektonicznego pozwalają bowiem na wykorzystanie go również w łazience i kuchni, które muszą być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Odpowiednio zaimpre gnowany wyróżnia się odpornością na wilgoć i tłuszcz, nie sprawia także większych trudności w czyszczeniu zabrudzonych powierzchni. 

Dostępność płyt Symfonia w różnorodnych wymiarach (np. 30x30, 60x60, 90x60, 120x60) i odcieniach kolorystycznych (białym, szarym, kości słoniowej i czarny) pozwala na otrzymanie dekoracyjnej faktury o nietypowym geometrycznym wzorze, np. w kształcie szachownicy czy niestandardowego przeplatania się dwóch kolorów lub więcej.

 

 

Dla mediów

ikona nasza agencjaikona nasze oddzialyikona logo jad
ikona jadar sunikona jadar homeikona logo gard